מטבח אנגלי הוא למעשה סוג של מטבח בסגנון כפרי בעיצוב מרהיב, מזמין וייחודי. בתכנון המטבח ובייצורו נעשה שימוש רחב בעץ מלא ובחומרי גלם טבעיים. המטבח בסגנון אנגלי אהוב ופופולרי בארץ ובכל רחבי העולם בגלל הטקסטורות היפות ובגלל האיכות הגבוהה, הקישוטים המרשימים, הפונקציונליות והמראה הרומנטי שובה הלב. למטבח בסגנון האנגלי יש מראה ייחודי שלא ניתן לטעות בו, והוא בעל אמירה אישית ברורה וייחודית.

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו  עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מטבח אנגלי בעיצוב קלאסי או מודרני

מעצבי המטבחים המובילים וחברות איכותיות לייצור מטבחים מציעים לרוב שני סוגים עיקריים של מטבח אנגלי- מטבח בעיצוב אנגלי קלאסי עם גילופים בעץ ופיתוחים מרשימים ומיוחדים בשילוב עבודות פרזול במראה עתיק ומרהיב, או מטבח בסגנון אנגלי בעיצוב מודרני המאופיין בקווים ישרים ובמראה אלגנטי ויוקרתי, כאשר במטבח זה נעשה שימוש בעץ מלא או בעץ סנדוויץ' איכותי בגוונים בהירים ובקווים ישרים.

אסתטיקה גבוהה ומראה יוקרתי ואלגנטי

למטבח בסגנון האנגלי יש מראה מלהיב, מקורי וייחודי, לכן אין פלא כי רבים בוחרים מטבח זה לביתם. המאפיינים העיקריים והמרכזיים של המטבח בסגנון האנגלי דומים במהותם למאפייני המטבח הכפרי, ולכן ניתן דגש רב על בחירת העץ לייצור המטבח ושילוב אלמנטים, פיתוחים ועיטורים המעניקים למטבח את המראה המרהיב והמושלם. ללא ספק, מטבח אנגלי מציע אסתטיקה גבוהה ומרשימה, ומראה קלאסי, אלגנטי ויוקרתי. כיום, כאשר המטבח הנו חלק בלתי נפרד מהסלון, ניתן לבחור מטבח בסגנון כפרי אנגלי בהתאמה לקו העיצובי המנחה של שאר חלקי הבית, ובמטבחים גדולים מומלץ לשלב אי המאפשר מקומות אחסון נוספים, פינת אוכל מעוצבת וחמימה ומשטחי עבודה נוספים המאפשרים עבודה נוחה ויעילה, במיוחד אם כמה אנשים נמצאים במטבח ומבשלים יחדיו.

שילוב מושלם בין מטבח אנגלי קלאסי ועתיק למטבח המודרני

חשוב לציין כי מטבח אנגלי מציע שילוב מושלם בין המראה של המטבחים מתקופות עבר, לבין מטבח לבן מודרני ומאובזר בקפידה עם טכנולוגיות חדשניות ומוצרי חשמל מתקדמים וחדשניים. המראה הקלאסי מציע אווירה אותנטית במטבח וכאשר מתכננים נכון את המטבח הרי זוכים גם לפונקציונליות ולשימושיות גבוהה, לעבודה נוחה ויעילה בכל הפריטים הזקוקים כיום במטבחים מודרניים.

מטבח בסגנון אנגלי מציע אווירה חמימה ונעימה, ומשקף את סגנון החיים של אנשי הכפרים הציוריים ברחבי אנגליה, לכן נעשה שימוש נרחב בעץ ובשילוב עבודות פרזול מברזל או מתכת מגולוונת במראה עתיק, והמראה המתקבל עוצר נשימה ובעל אמירה אישית וייחודית. מטבח אנגלי נחשב למזמין במיוחד, תכונה חשובה בעידן המודרני כאשר המטבח פתוח ומהווה חלק בלתי נפרד מהסלון. כדי לתכנן ולעצב את המטבח ניתן לבחור בין ארונות עם פיתוחים ועיטורים מרהיבים, אצלנו בגיא גולד – מטבחים בסגנון פרובנס שמים דגש על עבודת יד, כמובן בהתאם למגבלות התקציב. כמו כן, יש אפשרות לבחור בגוונים בהירים או להחליט על מראה כפרי יותר ולשלב עץ בגוון כהה, עם רצפת פרקט בגוון תואם, משטחי עבודה איכותיים מעץ מלא או בגוונים של עץ, ושילוב מושלם בין ארונות אחסון עם דלתות לבין מדפים ושטחי אחסון פתוחים עליהם ניתן להציב מוצרי מזון, קערות, כלי בישול אותנטיים, עציים, ספריי בישול ועוד. לסיכום, מטבח בסגנון אנגלי משדרג את המטבח הביתי ומעניק אווירה חמה ולבבית לדיירים ולכל האורחים המגיעים לבקר.