מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

החיים בעידן המודרני תרמו לשינוי משמעותי גם בעיצוב המטבחים, וכיום המטבח הפתוח חייב להשתלב בהרמוניה עם שאר העיצוב של חלקי הבית ובעיקר להתאים לקו העיצובי המנחה של הסלון ושל פינת האוכל. כיום, המטבח המודרני הפך ללבו הפועל של הבית ובו נוהגים בני המשפחה להתאסף יחד כדי לבשל, לאכול, לשוחח וגם כדי לארח. תכנון מטבחים מודרניים מתחיל בהבנת צרכי הדיירים ובהתאמת העיצוב למאפיינים הייחודיים של בני המשפחה, כמו גם הרגלי האירוח שלה, סגנון החיים והרגלי הבישול. מטבח בעיצוב מודרני מאופיין בקווים ישרים ונקיים ובשילוב של חומרי גלם שונים כמו עץ, זכוכית, אלומיניום, שיש ועבודות פרזול חדשניות ומקוריות המאפשרות לתכנן את עיצוב המטבח בסגנון אישי ומיוחד.

מטבח לבן מודרני

מטבח כפרי מודרני

גימור מלוטש במטבחים מודרניים מקנה מראה יוקרתי וייחודי

מטבחים מודרניים מציעים לרוב מראה מתוחכם עם גימור מלוטש מרהיב ביופיו, והמטבח מציע מראה יוקרתי ואמירה אישית מקורית. ניתן לבחור במטבחים מודרניים עם גוונים בהירים ולבנים או לשדרג את המטבח ולהפיח בו חיים עם צבעים ססגוניים ונועזים. במטבח המודרני ניתן למצוא טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות המשפרות את איכות החיים ומייעלות את העבודה במטבח, לדוגמה ארונות אחסון עם פתרונות חכמים לאחסון מוצרי מזון, כלי בישול ומוצרי חשמל. עם זאת, במטבח המתקדם המודרני נהוג להציב על השיש הרחב את מוצרי החשמל המעוצבים והיוקרתיים, לרבות מתקן מים מעוצב, מכונת אספרסו משוכללת, מיקסר יוקרתי בעיצוב אלגנטי ומודרני ועוד.

מראה נקי עם קווים ישרים

את המטבחים המודרניים נהוג לעצב במראה מלוטש ונקי המאופיין בקווים ישירים וחדים עם פינות עגולות. ניתן להשתמש במגוון חומרי גלם כדי לייצר את המטבח, בין היתר מייצרים את המטבח המודרני מסוגי עץ שונים, בשילוב חומרי גלם נוספים כמו אלומיניום, מתכת, זכוכית ועוד. המראה הנקי של מטבח מזכוכית מעוצבת הוא אסתטי ונעים לעין, ומשתלב היטב עם שאר העיצוב בבית. ניתן לבחור מטבח בגוון בהיר או להעדיף מטבחים ססגוניים, הכול בהתאם להעדפות האישיות.
יש מגוון סגנונות וקולקציות של מטבחים מודרניים בשוק, לכן כדאי להסתובב באולמות התצוגה על מנת להתרשם מההיצע הגדול, ולבחור את המטבח המתאים ביותר לאורח החיים של המשפחה. חשוב לבחור מטבח העונה על כל הצרכים האישיים, לרבות הרגלי בישול, אכילה ואירוח. חשוב לציין כי המראה הנקי והאסתטי מתקבל תודות לקווים הישרים של משטחי העבודה, דלתות הארונות, הכיור, הכיריים ושאר הפרטים במטבח. המראה הנקי משרה אווירה נעימה ולבבית, כאשר ניתן להוסיף אלמנטים קלאסיים כדי לעדן מעט את המטבח או לחלופין לבחור במראה טכנולוגי ותעשייתי.

 

מטבחים מודרנים והתאמתם לאורח החיים

כאמור, בחיים המודרניים הצרכים של הדיירים השתנו מהמטבח, ואם בעבר המטבח היה חדר סגור ונסתר מעיני האורחים, הרי כיום עיצוב המטבח השתנה והמטבח פתוח לעיני כל ולכן יש לשמור על סדר וארגון, וגם נהוג לארח במטבח המודרני. לכן, יש חשיבות גבוהה לבחירת המטבח הפתוח, ניתן לשלב אי מרווח עם כיסאות מסביב וגופי תאורה מעוצבים. כמו כן, מטבחים מודרנים כוללים טכנולוגיות חדשניות כמו פתרונות אחסון חכמים, מוצרי חשמל חדישים בעיצוב מרהיב, דלתות ללא ידיות עם מנגנון פתיחה חכם ונסתר המאפשר סגירת הדלת בנגיעה וללא רעשי טריקה ועוד. כדי לייצר את המטבח כאן בגיא גולד נגרות אישית – מטבחים מעוצבים בסגנון פרובנס מקפידים על בחירת חומרי גלם איכותיים וניתן גם דגש רב על נושא הבטיחות ובחירת הצבעים והטקסטורות.

אנו מזמינים אתכם לאולמות התצוגה של גיא גולד, להתרשם, לראות, להרגיש, לשאול, ולבחור את מה שהכי מתאים לכם.