אם אתם מאוהבי העץ, מצוין! זה אומר שכבר יש לכם ולנו, בנגרייה של גיא גולד, משהו מרכזי משותף. גם אנחנו אוהבים עץ ומשתדלים לבנות מטבחי עץ איכותיים, חכמים ויעילים לטובת הלקוחות שלנו. מה זה אומר?

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם


מגוון סגנונות לעיצוב מטבח מעץ

מטבחים מעץ מלא הפכו לאחרונה למבוקשים מאוד בישראל. מטבח עץ הבנוי מחומרי גלם איכותיים ובשיטות עבודה מסורתיות הוא מטבח מוקפד יותר ואיכותו חזקה במיוחד. בניית המטבח דורשת מקצועיות וידע מעמיק. שלב התכנון, כמו גם הביצוע, מחייב בעל מקצוע המכיר את תכונות העץ וכיצד יש להתייחס אליו. מטבח עץ הוא לא רק איכותי, אלא גם בעל אמירה אופנתית. ועיצובו הוא כמנגינה המגולפת בעץ. הוא מאפשר להכניס את הטבע והאומנות לתוך הבית.

אם אתם משפצים את הבית או עוברים לבית חדש, אנו בגיא גולד נגרות אישית – מטבחים בסגנון פרובנס מבינים, כי המטבח הוא אחד המקומות המרכזיים בהם תרצו להשקיע. מדוע? מעבר לכך שמדובר במקום בסיסי אשר מספק עבורנו אוכל ברמה החיונית, הרי שהמטבח הוא אחד האיזורים בבית אשר מלכד ואוסף את בני הבית, באם מדובר בבני זוג, או במשפחה עם ילדים. זה אחד המקומות בו נפגשים כדי לשוחח, להתעדכן, לבלות יחד, לאכול…אם כן, ההחלטה והתהליך בבניית מטבח החדש או המשופץ הנה חשובה ומשמעותית מאד, ואנו כאן לרשותכם. ראשית חשוב להחליט מה סגנון המטבח, גם אם כולם מסכימים על מטבח עץ. קלאסי או מודרני? עיצוב מרהיב וססגוני או נקי ופשוט? העץ יכול להיות הרבה דברים, תלוי מה אנחנו רוצים.

איפה מתחילים?

אז מה בוחרים מטבח כפרי או מטבח עץ או אפילו מטבח לבן מודרני, זה מאד פשוט, את המטבח החדש שלכם, אתם מתחילים אצלנו ומקבלים אצלנו. כל השאלות שעולות לגבי מראה, צבע, מספר מגירות, היכן ימוקם התנור, איך ישתלבו החלונות, ולפעמים נדמה לכם שאתם כבר לא סבלניים יותר ומצפים לתוצאה? אל דאגה, הצוות המקצועי של גיא גולד ישמח להעניק לכם את כל תשומת הלב אליה אתם זקוקים, כולל מענה וליווי מקצועי מהשלב הראשון של איזה עץ למשל, עד שלב אחרון של החלטה מה, היכן ואיפה.

מטבח כזה דורש הבנה ברורה של החומר, המשפיע ישירות על לב הבית ותושביו. העץ מהווה את טביעת האצבע של הטבע בתוך המטבח שלכם, ובכך תורם לאנרגיות טובות, לעוצמה ולהרמוניה בבית.

מטבחי העץ של גיא גולד

כאשר אנו מדברים על מטבח עץ, חשוב להבין, מטבח זה אינו מתאים לכל אחד. מדוע? כיוון שהעץ, אשר הינו חומר גלם, יצירה של הטבע, מאופיין בעיקר בהיותו חיוני, חי ובולט בסביבתו. מכירים את ההרגשה? נסו להיכנס לבית עם רצפה מעץ או קירות מצופים בעץ, בהשוואה לבית רגיל. העץ מייצר הרגשה אחרת, הרגשה חמה, וחשוב להבין שיש כאלו שסביבת העץ מתאימה להם יותר – וגם פחות

לבחור עץ נכון למטבח העץ הנכון

מטבח מעץ יכול להיות מטבח כפרי או מטבח פרובנס מעוצב – שניהם שונים מאד אחד מהשני, שניהם מעץ! המטבח הכפרי מאופיין במראה של עץ בצבע בהיר (עץ אלון, עץ אורן, עץ מייפל ועוד) ובמשטחים גדולים לא מעובדים. המראה המודרני מאופיין על ידי מראה עץ בצבע כהה יותר כגון עץ דובדבן או עץ אגוז, ומראה עיצוב נקי ומוקפד. אחד היתרונות הגדולים של מטבח מעץ הוא ראשית במראה האסתטי הטבעי – אין צורך לצפות אותו ולדאוג ליותר מדי עיטורים. שנית, מטבח מעץ מחזיק מעמד הרבה יותר זמן ממטבח אשר עשוי מחומרים אחרים. מדוע? עץ הנו חומר גלם מאסיבי, חזק, לא נשבר, לא נסדק, לא סופג את ריחות הבישול, פשוט תענוג!

החום והיופי של מטבחים מעץ אינם ניתנים  לחיקוי. בין אם החומר הוא בגווני העץ או צבוע בגוון אטום – התוצאה הסופית מרשימה במיוחד. אין תחליף לשימוש בחומרים טבעיים ולעיבודם בעבודת יד, וכל ניסיון להגיע לתוצאה דומה בחומרים תחליפיים ובעיבוד מתועש אינו מצליח להתחרות בדבר האמיתי.