מטבחים קלאסיים מתאים לאוהבי הסולידיות והקו הנקי שנותן את ההרגשה האסתטית אשר מיוצר בהתאמה אישית לפי סגנון הבית ע"י גיא גולד – נגרות אישית

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם


עיצוב אישי של מטבחים קלאסיים ע"י גיא גולד

בשנים האחרונות, נראה כי הפופולאריות של מטבחים קלאסיים זינקה גבוה, ואם גם אתם נמנים בין אוהבי מטבחים קלאסיים, הגעתם למקום הנכון. מטבחים אלו מאופיינים בעיקר בקווים חלקים ומראה מדויק ונקי. המטבח מצליח לשמור על תדמית של סגנון מטבח מוביל, עת אנו עדים לשינויים וחידושי בעולם המטבחים השכם וערב. המטבחים הקלאסיים משדרים מצד אחד עיצוב פשוט ומשתלב, מצד שני, איכות ורמה גבוהה. אחד היתרונות המשמעותיים במטבח זה, כך סבור גיא גולד, הוא בעובדת שילובו הבטוח עם שאר סגנונות העיצוב בבית. פירוש הדבר, גם אם מחר או בעוד חמש שנים תרצו לשנות מקצה לקצה את העיצוב בבית, המטבח הקלאסי תמיד ימשיך להשתלב. למה? יש לו צבע אחיד וזהה, קווים נקיים ופשוטים – ולפיכך הוא משתלב עם כל עיצוב שתבחרו, וכך יתרון גדול.

הסגנונות הקיימים של מטבחים קלאסיים

גיא גולד מציע לכם מטבחים קלאסיים בסגנונות מגוונים כגון מטבח צרפתי, מטבח אנגלי, מטבח מודרני ועוד. כל אחד כזה שואב את העיצוב שלו ממסורת העבר ומשלב באופן חכם ויעיל את הטכנולוגיה החדישה והנהדרת של זמננו אנו. כיצד זה בא לידי ביטוי? שאלנו את גיא!
זה יכול לבוא לידי ביטוי בכך שבמטבח יימצאו כלים חשמליים חדישים אולם הם יהיו מוסתרים ומונחים במקומם כך שאלמנט החשמל לא יתפוס את קדמת הבמה במטבח. מדובר בסגנון שלא מתאים לכולם וחשוב להדגיש זאת. הוא די שונה, למשל, מהסגנון ההיי-טקיסטי העכשווי בו המטבח מכיל את כל החידושים וההמצאות והופך להיות זירה חיה של עולם האפשרויות הבלתי מוגבלות. מטבחים קלאסיים של גיא גולד, משדרים, פשטות, משפחתיות, מתאימים למי שאוהב סולידיות לצד איכות לא מתבלטת. המטבח הקלאסי משדר אווירה נינוחה וחמה בבית, הוא עושה חשק להיות במטבח, להיות בבית, לבשל למשפחה או לבן/בת הזוג. בנוסף, מדובר בעיצוב שמזכיר לנו את סדרות הטלוויזיה של פעם, ועושה הרגשה ביתית ונעימה. העיצוב מרהיב, פתרונות האחסון חכמים ורבים, מאפשרים להשאיר מראה נקי ולאחסן את כל מה שלא תרצו שייראה על השיש. ברוב המקרים המטבחים הללו באים במראה לבן או חום עץ. המטבח החום יפהפה והעץ כמובן נותן הרגשה חמה ונעימה, אם אתם גרופי'ס של השיק הלבן, הרי שמטבח קלאסי לבן יהיה נהדר בשבילכם, ולא תרצו לצאת ממנו!

מה חשוב להכין לפני שמגיעים לפגישה ראשונה

אז נכון שאתם מגיעים לפגישה ראשונה באולם התצוגה, והשאלות רבות על התשובות, בכל זאת חשוב שתבואו מוכנים. זה אומר מוכנים מבחינה טכנית עם המידות של המטבח ומה חשוב לכם שיהיה בו. למשל, הרבה מגירות? הרבה תאים גדולים? מקום לתנור בילד אין? תנור על השיש? אנו כמובן נשמח להראות לכם דוגמאות חיות שתעזורנה לכם עם השלבים בתכנון הנגרות על מנת להגיע לעיצוב המטבח המושלם בשבילכם.

אולם התצוגה של גיא גולד

אולם התצוגה שלנו במושב עזריאל, מציע לכם מגוון רחב של מטבחים, ביניהם כמובן מטבח קלאסי, אתם מוזמנים לבקר ולראות במו עיניכם, להרגיש ולהתרגש.. צוות אנשי המקצוע שלנו מונה מעצבי פנים, אדריכלים, ואנשי מקצוע נוספים, כל אחד מהם מומחה בתחומו ומבטיח לכם ללוות אתכם צעד צעד, ולקבל את המטבח עליו אתם חולמים!