לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם


ארונות אמבטיה וקיר לפי הזמנה

כולנו מכירים בחשיבות אל שטח אחסון בחר האמבטיה, נכון? זהו מרחב שדורש אחסון של כל מיני חפצים ודברים, שיכולים להשתנות מבית לבית, אבל פעמים רבות נמצא בחדר האמבטיה כלי ניקוי, ניר טואלט, מגבות, תרופות, קוסמטיקה, היגיינה ועוד… כל אלו, מסתבר, דורשים מרחב אחסון לא קטן, ולכן אנו בגיא גולד מציעים לכם ארונות אמבטיה, ארונות קיר והמלצות נוספות לחדר האמבטיה שלכם!

החשיבות של חדר האמבטיה

שמנו לב שאנשים רבים אוהבים להשקיע בחדר האמבטיה שלהם, אולי מכיוון שזה אחד המקומות החשובים ביותר בבית. זה המקום בוא אנו נרגעים בבוקר או אחרי העבודה, מתקלחים, מתרעננים, שוטפים את יומנו ומתמלאים בכוחות מחודשים. יותר ויותר אנשים אוהבים להשקיע במקום המיוחד הזה, ארונות אמבטיה, כלים סניטריים, אסלות מצוירות ושאר הפתעות נעימות, עושות הרגשה טובה מאד לכל מי ששוהה במרחב המיוחד הזה.

הזמנה אישית אצל גיא גולד

אנו קוראים לכם לבוא לאולמות התצוגה המרהיבים שלנו, בהם תוכלו לראות מבחר גדול ומגוון של ארונות לאמבטיה, מכל הסוגים, הגדלים, הצבעים, חומרי הגלם. תוכלו להתרשם ולשאול שאלות את אנשי המקצוע המיומנים שלנוף אשר ישמחו לסייע לכם לבחור את הרון שמתאים לכם ביותר. כמובן שאנו שמחים לבצע הזמנה אישית וייחודית של הארון שאתם אוהבים ואשר מתאים לכם ביותר.

ארונות אמבטיה בעיצוב אישי

ניתן לבחור ארונות אמבטיה או ארונות תלויים על הקיר בעיצוב אישי, אשר יתאימו במיוחד לבית שלכם ולחדר האמבטיה שלכם. יש לקחת בחשבון מספר דברים חשובים כשאתם בודקים מה מתאים לחדר האמבטיה שלכם.

  • בואו נתחיל במידות – התבוננו בחדר האמבטיה ובידקו היכן יש מספיק מקום להציב ארונות אמבטיה או ארונות קיר. ארונות אמבטיה מוצבים לפעמים מתחת לכיור, או ארונות גדולים שמוצבים מהרצפה. ארונות קיר תלויים על הקיר ואינם מגיעים עד הרצפה. בשני המקרים ניתן להציב ארונות קטנים או גדולים, זה בעיקר תלוי כמה מקום פנוי יש לכם ועד כמה גדול החדר.
  • חשוב לשים לב לפתיחת הדלת של הארון – לאיזה כיוון נפתחת? האם יכולה להיפתח עד הסוף בלי להיתקע במשהו או להפריע למשהו?
  • מה הצבע של הארון? האם הצבע שלו סולידי או צועק? חלק או מקושקש?
  • האם יש ילדים קטנים בבית? שימו לב גם מבחינת הציוד הנגיש בארונות, לא לשים חומרי ניקוי או תרופות במיקום נגיש, וגם לשים לב לפינות החדות של הארון, ולבדוק כיצד ניתן לשלב אותו במקסימום במבנה החדר. בדרך כלל ארונות על הקיר כוללים פינות חדות, אם תציבו את הארון בזווית של 90 מעלות מול הקיר, הסיכוי הוא לפחות פינות חדשות ופחות סיכון במידה ויש ילדים צעירים בבית.