גיא גולד בעל מפעל עיצוב בעץ מהמובילים בארץ, מעניק לכם טיפים חשובים לתכנון מטבח לבית. כאשר מתכננים מטבח לבית, חשוב לבחון היטב את איכות החומרים שישפיעו השפעה ישירה על עמידותו לאורך שנים. איכות ועמידות העץ תקבע את עמידותם של ארונות המטבח בפני לחצים, רטיבות וכו'. מומלץ לבחון בקפידה את המסגרת התקציבית לפרוייקט זה ולהיערך בהתאם. יש לקחת בחשבון את נושא הפרזול ולהקפיד על איכותו ושיהיה בעל תו תקן של מכון התקנים. האיכות של הפרזול מבוטאת בעמידותו וביעילות השימושית שלו, כגון: מנגנוני בלימה, צירים בעלי עמידות גבוהה למשקל ועוד.

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו  עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

צור קשר

סגנון העיצוב של המטבח מושפע לרוב מטעמו האישי והייחודי של הלקוח. ישנם האוהבים מטבחים מודרנים – עיצוב מודרני בא לידי ביטוי בשימוש בחיפויים כמו זכוכית ושיש, בתאורות כמו לד ומנורות PL, באי בסגנון תואם עם כיסאות בר מודרנים, בשימוש בדלתות בעלות קו מינימליסטי וידיות נירוסטה.

לאוהבים מטבחים בסגנון כפרי – משתמשים לרוב בעיצוב בעץ מלא, בתאורה חמימה, בצבעוניות של חום ושמנת, בפיתוחים דקורטיבים ובמשטח עץ על גבי האי.
לפני רכישת המטבח מומלץ לעבור מספר שלבים חשובים כאשר נפגשים עם הנגרייה  שאיתה מעונינים לעבוד:
מומלץ לבצע מדידה של שטח המטבח, המבנה של החלל והזוויות. רצוי אף לצלם את החלל ואת המטבח הקיים. מומלץ לקבל החלטות הקשורות לתשתית החשמל, הגז ומוצרי החשמל.
וכן, לקבל החלטה בנושא המיקום של הכיור, הכיריים, התנור, מדיח הכלים והמקרר והאם יש צורך באי במטבח.

חשוב לשקול בכובד ראש את נושא הפונקציונאליות ונוחות הגישה לתנור, למקרר, למדיח הכלים. אם שטח המטבח קטן לא מומלץ לשלב בו אי.
החלטות הקשורות לקו העיצובי, מומלץ לקבל ביחד עם מעצב/ת מטעם הנגרייה שאיתה מתכננים לעבוד. המעצב/ת יוכל להמליץ לכם על סגנון העיצוב שיתאים לכם. בנגריית גיא גולד נגרות אישית, עיצוב המטבח מתבצע על גבי תוכנת תלת מימד הממחישה את המוצר ומסייעת ללקוח לדמות את המטבח בצורה ברורה ומוחשית. בגמר התכנון מומלץ להיוועץ עם מעצב/ת הנגרייה על תכנון האביזרים המשלימים, התאורה, בחירת השיש והחיפויים