עיצוב המטבח – יתרונות למטבח כפרי

אם גם אתם נמצאים לקראת שינוי בבית או במטבח, ומתלבטים על איזה סגנון ללכת, הנה מספר סיבות מבית היוצר של גיא גולד, למה לבחור במטבח כפרי מבחינה עיצובי ומבחינות נוספות.
ראשית, חשוב להבין, המטבח בשנים האחרונות הפך להיות אחד ממוקדי המשיכה העיקריים בבית. אולי זה בגלל ההבנה כי יש סגנונות רבים, וחשוב שנרגיש נוח בתוך המרחב האישי שלנו. סביר להניח שזה גם קשור לעובדה שתרבות האוכל מפותחת אצלנו מאד… אבל נראה כי הסיבה העיקרית היא ההבנה כי השילוב בין אסתטיקה ופרקטיקה היא אפשרית והרמונית. אנחנו נכנסים למטבח כמה פעמים ביום, נרגעים שם, אוספים כוח להמשך היום, עיצוב המטבח בדרך שמשתלבת עם אופי הבית ובני הבית, חיונית וחשובה מאד.

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו  עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

צור קשר

אז מה היתרונות של עיצוב המטבח הכפרי ?

פינת אירוח משפחתית – רוב המטבחים הכפריים מציעים שולחן אוכל קטן (בנוסף לשולחן האוכל המרכזי בפינת האוכל הגדולה) במטבח, אשר מאד מוסיף לאווירה הביתית והחמימה

מקום לטעם אישי – מה שיפה במטבח הכפרי הוא שקודם כל יש המון מקום, שנית, מכיוון שמדובר במטבח שעושי בעיקר מעץ, יש אפשרות טובה לשלב חומרי גלם נוספים ש"שישברו" את העץ. למשל, ברזל, מתכת, שיש, זכוכית, אבנים יפות בחיפוי קיר. פירוש הדבר שיש מקום רב לטעם האישי שלכם ולסגנון שלכם, מה שלא תמיד ניתן לומר על המטבחים הלבנים למשל, או על המטבחים המודרניים, אשר מאופיינים במראה נקי, מדוייק, בעל קווים ישירים.

האיכות של העץ – אם כבר הזכרנו את שילוב העץ עם חומרי גלם אחרים, אתם יודעים שאנו בגיא גולד, ממש אוהבים עץ! אנו אוהבים ומעריכים עץ כיוון שהוא חומר גלם טבעי, חזק, מאסיבי, ועם כל אלו הוא מקנה למטבח ולבית מראה פשוט וראשוני. אתם יכולים לבחור בין סוגים שונים של עצים בגוונים בהירים או כהים (אלון, מייפל, דובדבן, אגוז) עבור עיצוב המטבח שלכם. האיכות של העץ מוסיפה אלמנט חשוב ביותר – עמידות לאורך זמן. חשוב מאד לא להתפשר! נכון שהמחיר של עץ מלא יכול להיות יותר יקר מעץ לא מלא, אבל רגע, יש לזה סיבה. העמידות של עץ מלא היא לאורך שנים, שווה לכם להשקיע בעץ מלא במקום חומרי גלם אחרים שיחזיקו מעמד פחות זמן ותיאלצו לחדש ולהשקיע שוב. תחשבו על זה, ואנו כמובן פה למענכם כדי לענות על שאלות ולייעץ.

נוחות – אם יש משהו שמאפיין את עיצוב המטבח הזה ומעניק לו יתרונות רבים על פני מטבחים אחרים, הוא נושא הנוחות. הגודל, הספייס, העובדה שכלי העבודה וכלי המטבח ממוקמים בנגישות ובחופשיות, כל אלו עוזרים לייצר מרחב מאד נוח לעבודה ולשהייה בו. לא צריך לעסוק בלהוציא כלים, להחזיר כלים.. בעיקר לזרום עם תחושת המרחב הפתוח הכפרי.