אודות גיא גולד

"גיא גולד" הינה נגרייה פרטית ואיכותית, עתירת ניסיון הפועלת במקצועיות רבה מעל 13 שנים ועוסקת בנגרות ובפרוייקטים של בתים, עיצוב מטבחים, חדרי אמבטיה, ארונות קיר ועוד וכל זאת בהתאמה לטעמו האישי וצרכיו של הלקוח, האדריכל והמעצב.

אולם התצוגה החדש שלנו ממוקם במושב עזריאל שבגוש תל-מונד, האולם כולל חלל גדול בו ניתן להתרשם ממגוון המטבחים והארונות המעוצבים, פרי עבודתנו. הנגרייה מייצרת ומספקת מוצרים בהתאמה מיטבית לצרכי הלקוח, תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים, איכות ורמת גימור ללא פשרות. וזאת במטרה לתת מענה לטעם האישי של כל לקוח ולהגשים את חלומותיו.

תהליך ההזמנה והייעוץ מתבצע ע"י מעצבי מטבחים מקצועיים, תוך שימת דגש על כל פרט ופרט. מטבח איכותי הוא כזה המאפשר למשתמשיו נוחות תפעולית וניצול מירבי, לצד חומרי גלם ואסתטיקה ברמה גבוהה, ולכן צורך זה הוא ראשון במעלה מבחינתנו. על מנת לקיים תנאים אלו, גיא גולד מעורב באופן אישי בכל תכנון והצעה ואף מספק הדמיה ללקוחותיו.
הנגרייה עובדת כבר שנים רבות עם קשת רחבה של אדריכלים, מפקח בנייה ומעצבי פנים. התכנון והעיצוב של הפרוייקטים מתבצע על גבי תוכנת תלת מימד, הממחישה את המוצר ומסייעת ללקוח לדמות את המטבח בצורה ברורה ומוחשית.

לקביעת פגישות ייעוץ, התקשרו עכשיו 09-7968084
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם